Hakkımızda

Önkar Kağıtçılık 1981 yılında basın- yayın sektörünün tarihi merkezi olan Cağaloğlu’ nda kuruldu.Giderek genişleyen ürün yelpazesi ve artan müşteri memnuniyeti sayesinde tesislerini 1. Matbaacılar sitesine ardından da 100. Yıl matbaacılar sitesine taşımıştır. 2002 yılında yaptığı yatırımlar ile 3.600 m2’ lik kapalı alana sahip olan Güneşli’deki kendi tesislerinde hizmetlerine devam etmiştir. Önkar Kağıtçılık yaptığı güçlü yurt dışı bağlantıları ile her geçen gün müşteri potansiyeli ve iş hacmini arttırmıştır. Bunun sonucunda da 2015 yılında 4,800 m2’lik kapalı alana sahip Esenyurt’ta ki tesislerine taşınmıştır.Önkar Kağıtçılık güçlü yapısı içinde, geçmişten bugüne uzanan 40 yıllık tecrübesiyle sektörün öncü-lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerinin beklentilerini karşılamayı kendine ilke edinmiştir.Sürdürülebilir büyüme ilkesiyle kağıtla ilgili çözümlerde kurumsallık, teknoloji, tecrübe, ve insan kaynağı zenginliğinin bütünleşmesiyle alanında lider bir marka olma yolunda ilerleyen şirketimiz siz değerli meslektaşlarımız, üreticilerimiz ile birlikte hizmete devam edecektir.

Misyonumuz

Değerlerine uygun çalışma prensibi ile yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyet gösterdiği alanda müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızla, müşterilerimiz için hızlı, kaliteli, ekonomik çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme ilkesiyle kağıtla ilgili çözümlerde kurumsallık, teknoloji, tecrübe, ve insan kaynağı zenginliğinin bütünleşmesiyle alanında lider bir marka olmak

KalitePolitikamız

Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.